Hírek

Gyirmót FC Győr 3:0 Komárom VSE ( 1:0)

3:0 NB III. Nyugati csoport 26. forduló  Játékvezetők: Szalai László (Mohos Milán - Baráth Noémi) Komárom VSE: Szatmári - Huszárik, Kovács, Musitz (c), Szekér - Bán, Kiss, Végh B.,  Csonka (Solymos 65. perc) - Végh T., Folmer Vezetőedző: Bozsik Péter   Gyirmót FC Győr II: Rusák - Nagy B., Lengyel, Présinger, Papp - Szegi (Kőris 57. perc),  Veres Sz., Szalánszki, Paku (Kőris 57. perc) - Farkas Z.(c) (Irmes 73.  perc), Máté Vezetőedző: Nagy László   Bátran kezdett a Komárom VSE, amely valóban nagyon megerősödött a  télen. Minden csapatrészükbe, olyan rutinos játékosok érkeztek, mint  Szatmári, Huszárik, Kiss vagy Folmer. Sok eddigi NB III - as ellenfelünkkel ellentétben, nem is álltak be  védekezni, hanem motiváltan és nyíltan futballoztak. Ezzel talán egy  kicsit meg is lepték, a mi fiatal csapatunkat és így nagyon jött, hogy a 24. percben vezetést szereztünk. Ekkor egy bal oldali beadás után, a Máté  elől felszabadítani akaró védőkről pattant fel a labda. Erre a  leggyorsabban, Farkas Zoltán reagált és tíz méterről, kapásból a hosszú  sarokba lőtt (1 - 0). A gól után, egy kicsit nyugodtabban játszott a csapatunk, de továbbra is  sokat kezdeményezett a vendégcsapat is. A második félidőben is  hasonló volt a játék képe és ismét nagyon jó időpontban szereztünk gólt.  A 79. percben, Irmes a jobb oldalról, pontosan adott középre, ahol Máté  János megelőzte a védőket és a hosszú sarokba perdített. (2 - 0). A  hajrában már teljesen kitámadott a Komárom, de a mezőnyfölényük  ellenére, igazi gólhelyzetet nem tudtak kialakítani. Az utolsó percekben  pedig, a belső védő Kovács hibázott középen és így Borkai Ádám,  egyedül léphetett kis és magabiztosan ki is használta a ziccerét (3 - 0). Egy kicsit csalóka végeredmény született tehát ezen az NB III - as  bajnoki mérkőzésen, mert a mutatott játékot illetően, nem volt ekkor  különbség a két csapat között. Ezt a játékot azonban gólokra játsszák és ezeket ma a Gyirmót második csapat rúgta.     Nagy László vezetőedző értékelése: Nagyon örülök annak, hogy győztünk, mert ez volt az elsődleges célunk.  Ismét sokat segítettek a cserék, mert jól szálltak be és sokat tettek hozzá a mérkőzéshez. A mutatott játékunk előtt, azonban értetlenül állok, mert  az nagyon gyenge volt. Én azonban úgy tanultam, a régi nagy edzőktől,  hogy az ilyen sikerek az igazán értékesek. A jövő héten viszont, ki kell  javítanunk a hibáinkat, mert a Puskás Akadémia második csapata  klasszisokkal jobb ellenfél lesz.     Bozsik Péter vezetőedző értékelése: Mi futballoztunk és a Gyirmót FC Győr második csapat rúgta a gólokat.  Nem is nagyon tudok semmi mást mondani erről a mérkőzésről, mert  ebben a mondatban minden benne van. Eltüntettük a különbséget, amely  a bajnoki tabellán van a két csapat helyezése között, mert a mezőnyben  valóban jól játszottunk. A védekezési hibáinkat, a hazai csapat azonban  könyörtelenül kihasználta. Forrás: Gyirmót Fc

FC AJKA - KOMÁROM

2 -1 Szombaton délután az FC Ajka csapatát fogadtuk vendégül. Sajnos már a 8. Percben két gólos hátrányba kerültünk. Ezek után  kezdett ébredni a csapat de a szünetig nem változott az eredmény. A  második félidőben egy öngóllal visszajöttünk a meccsbe és nyomást  gyakoroltunk a vendégekre. Azonban Katona belépőjét durvának ítélte  meg a játékvezető majd egyből piros lapot mutatott fel neki. Egy  szabadrúgás után megszerezte az Ajka csapata a harmadik gólját amivel eldöntötte a mérkőzést. A végén még Takács is megsérűlt így 9 emberrel fejeztük be a mérkőzést. Komárom VSE 1:3 FC Ajka (0:2) Gól.: Pákai ( öngól ) Kiállítva: Katona

Három pont ide...

Gyorsjelentés Diósdról. Csapatunk 1:0-ás hátrányból fordítva nyerte meg a mérkőzést 1:2-re.  Diósdi TC 1:2 Komárom VSE Gól.: Véght T, Folmer

Komárom VSE - Csornai SE 0-0

Videó összefoglaló

A III. kerület ellen

Március 25. Szombaton kora délután fogadjuk a 6.helyen álló III.Kerület csapatát. A mérkőzés a Molaj sporttelepen lesz megrendezve 14:00-ás kezdéssel. Jó hírek, hogy Takács Zoltán, Kiss Károly és Katona Attila papírjai is  rendben vannak így akár ők ma már pályára léphetnek.  Hajrá Komárom !

Február 19.  A Budapest Honvéd II. csapata ellen kezdte meg a tavaszi bajnokságot a  Komárom csapata vasárnap kora délután.  Szatmári - Hajmási, Kovács, Musitz, Szekér - Végh B, Huszárik - Sipőcz, Végh T, Solymos - Folmer összeállításban kezdtünk meg a mérkőzést. Az egész 90 perc alatt érezhető volt, hogy mindkét csapat a győzelemre  játszik. Ennek ellenére inkább a mezőnyben zajlott nagyobb csata mint a kapuk előtt. Az első játékrészben egy hazai szöglet jelentett veszélyt a  kapunkra míg nálunk Végh T. fejese szállt a kapu fölé. A második  félidőben mindkét csapat jobban kinyílt így mozgalmasabb lett a  mérkőzés. Szatmárinak kellett hárítania két kellemetlen lövést. A hazaiak kapusának nagy bravúrt nem kellett bemutatnia, támadásaink utolsó  passzaiba vagy beadásaiba sorra hiba került. Aztán jött a nem várt  pillanat, egy jobb oldali beadásba nem ért bele senki a 84. percben és a  labda érintés nélkül a kapunkba került. Budapest Honvéd II. 1-0 Komárom VSE ( 0:0 )

Február 18.  Vasárnap délután megkezdődik a tavaszi rajt. A Budapest Honvéd II.  csapatához utazik a kissé megújult csapatunk. A céljaink eléréséhez  minden mérkőzésen a maximumot kell majd nyújtani a srácoknak. A  kerethez csatlakoztak új játékosok is. Folmer Krisztián Csornáról,  Solymos Zoltán a BKV-tól, Huszárik Zsolt, Kiss Károly, Szatmári Zoltán,  Katona Attila Tatabányáról, Takács Zoltán Ausztriából, Kovács István  Dorogról érkezett hozzánk. Kiss, Katona, Takács azonban még a holnapi találkozón nem léphetnek  pályára. A mérkőzés a Bozsik stadionban lesz megtartva 14:00-kor ! Hajrá Komárom !