Hírek

Gyirmót FC Győr 3:0 Komárom VSE ( 1:0)

3:0 NB III. Nyugati csoport 26. forduló Játékvezetők: Szalai László (Mohos Milán - Baráth Noémi) Komárom VSE: Szatmári   -   Huszárik,   Kovács,   Musitz   (c),   Szekér   -   Bán,   Kiss,   Végh   B., Csonka (Solymos 65. perc) - Végh T., Folmer Vezetőedző: Bozsik Péter   Gyirmót FC Győr II: Rusák   -   Nagy   B.,   Lengyel,   Présinger,   Papp   -   Szegi   (Kőris   57.   perc), Veres   Sz.,   Szalánszki,   Paku   (Kőris   57.   perc)   -   Farkas   Z.(c)   (Irmes   73. perc), Máté Vezetőedző: Nagy László   Bátran   kezdett   a   Komárom   VSE,   amely   valóban   nagyon   megerősödött   a télen.    Minden    csapatrészükbe,    olyan    rutinos    játékosok    érkeztek,    mint Szatmári, Huszárik, Kiss vagy Folmer. Sok    eddigi    NB    III    -    as    ellenfelünkkel    ellentétben,    nem    is    álltak    be védekezni,    hanem    motiváltan    és    nyíltan    futballoztak.    Ezzel    talán    egy kicsit   meg   is   lepték,   a   mi   fiatal   csapatunkat   és   így   nagyon   jött,   hogy   a   24. percben   vezetést   szereztünk.   Ekkor   egy   bal   oldali   beadás   után,   a   Máté elől     felszabadítani     akaró     védőkről     pattant     fel     a     labda.     Erre     a leggyorsabban,   Farkas   Zoltán   reagált   és   tíz   méterről,   kapásból   a   hosszú sarokba lőtt (1 - 0). A   gól   után,   egy   kicsit   nyugodtabban   játszott   a   csapatunk,   de   továbbra   is sokat    kezdeményezett    a    vendégcsapat    is.    A    második    félidőben    is hasonló   volt   a   játék   képe   és   ismét   nagyon   jó   időpontban   szereztünk   gólt. A   79.   percben,   Irmes   a   jobb   oldalról,   pontosan   adott   középre,   ahol   Máté János   megelőzte   a   védőket   és   a   hosszú   sarokba   perdített.   (2   -   0).   A hajrában    már    teljesen    kitámadott    a    Komárom,    de    a    mezőnyfölényük ellenére,   igazi   gólhelyzetet   nem   tudtak   kialakítani.   Az   utolsó   percekben pedig,    a    belső    védő    Kovács    hibázott    középen    és    így    Borkai    Ádám, egyedül léphetett kis és magabiztosan ki is használta a ziccerét (3 - 0). Egy    kicsit    csalóka    végeredmény    született    tehát    ezen    az    NB    III    -    as bajnoki    mérkőzésen,    mert    a    mutatott    játékot    illetően,    nem    volt    ekkor különbség   a   két   csapat   között.   Ezt   a   játékot   azonban   gólokra   játsszák   és ezeket ma a Gyirmót második csapat rúgta.     Nagy László vezetőedző értékelése: Nagyon   örülök   annak,   hogy   győztünk,   mert   ez   volt   az   elsődleges   célunk. Ismét   sokat   segítettek   a   cserék,   mert   jól   szálltak   be   és   sokat   tettek   hozzá a   mérkőzéshez.   A   mutatott   játékunk   előtt,   azonban   értetlenül   állok,   mert az   nagyon   gyenge   volt.   Én   azonban   úgy   tanultam,   a   régi   nagy   edzőktől, hogy   az   ilyen   sikerek   az   igazán   értékesek.   A   jövő   héten   viszont,   ki   kell javítanunk    a    hibáinkat,    mert    a    Puskás    Akadémia    második    csapata klasszisokkal jobb ellenfél lesz.     Bozsik Péter vezetőedző értékelése: Mi   futballoztunk   és   a   Gyirmót   FC   Győr   második   csapat   rúgta   a   gólokat. Nem   is   nagyon   tudok   semmi   mást   mondani   erről   a   mérkőzésről,   mert ebben   a   mondatban   minden   benne   van.   Eltüntettük   a   különbséget,   amely a   bajnoki   tabellán   van   a   két   csapat   helyezése   között,   mert   a   mezőnyben valóban   jól   játszottunk.   A   védekezési   hibáinkat,   a   hazai   csapat   azonban könyörtelenül kihasználta. Forrás: Gyirmót Fc

FC AJKA - KOMÁROM

2 -1 Szombaton délután az FC Ajka csapatát fogadtuk vendégül. Sajnos    már    a    8.    Percben    két    gólos    hátrányba    kerültünk.    Ezek    után kezdett   ébredni   a   csapat   de   a   szünetig   nem   változott   az   eredmény.   A második    félidőben    egy    öngóllal    visszajöttünk    a    meccsbe    és    nyomást gyakoroltunk   a   vendégekre.   Azonban   Katona   belépőjét   durvának   ítélte meg    a    játékvezető    majd    egyből    piros    lapot    mutatott    fel    neki.    Egy szabadrúgás   után   megszerezte   az Ajka   csapata   a   harmadik   gólját   amivel eldöntötte   a   mérkőzést. A   végén   még   Takács   is   megsérűlt   így   9   emberrel fejeztük be a mérkőzést. Komárom VSE 1:3 FC Ajka (0:2) Gól.: Pákai ( öngól ) Kiállítva: Katona

Három pont ide...

Gyorsjelentés Diósdról. Csapatunk 1:0-ás hátrányból fordítva nyerte meg a mérkőzést 1:2-re. Diósdi TC 1:2 Komárom VSE Gól.: Véght T, Folmer

Komárom VSE - Csornai SE 0-0

Videó összefoglaló

A III. kerület ellen

Március 25. Szombaton kora délután fogadjuk a 6.helyen álló III.Kerület csapatát. A mérkőzés a Molaj sporttelepen lesz megrendezve 14:00-ás kezdéssel. Jó   hírek,   hogy   Takács   Zoltán,   Kiss   Károly   és   Katona   Attila   papírjai   is rendben vannak így akár ők ma már pályára léphetnek. Hajrá Komárom !

Február 19. A   Budapest   Honvéd   II.   csapata   ellen   kezdte   meg   a   tavaszi   bajnokságot   a Komárom csapata vasárnap kora délután. Szatmári   -   Hajmási,   Kovács,   Musitz,   Szekér   -   Végh   B,   Huszárik   -   Sipőcz, Végh T, Solymos - Folmer összeállításban kezdtünk meg a mérkőzést. Az   egész   90   perc   alatt   érezhető   volt,   hogy   mindkét   csapat   a   győzelemre játszik.   Ennek   ellenére   inkább   a   mezőnyben   zajlott   nagyobb   csata   mint   a kapuk   előtt.   Az   első   játékrészben   egy   hazai   szöglet   jelentett   veszélyt   a kapunkra    míg    nálunk    Végh    T.    fejese    szállt    a    kapu    fölé.    A    második félidőben    mindkét    csapat    jobban    kinyílt    így    mozgalmasabb    lett    a mérkőzés.   Szatmárinak   kellett   hárítania   két   kellemetlen   lövést. A   hazaiak kapusának    nagy    bravúrt    nem    kellett    bemutatnia,    támadásaink    utolsó passzaiba    vagy    beadásaiba    sorra    hiba    került.   Aztán    jött    a    nem    várt pillanat,   egy   jobb   oldali   beadásba   nem   ért   bele   senki   a   84.   percben   és   a labda érintés nélkül a kapunkba került. Budapest Honvéd II. 1-0 Komárom VSE ( 0:0 )

Február 18. Vasárnap   délután   megkezdődik   a   tavaszi   rajt.   A   Budapest   Honvéd   II. csapatához    utazik    a    kissé    megújult    csapatunk.   A    céljaink    eléréséhez minden   mérkőzésen   a   maximumot   kell   majd   nyújtani   a   srácoknak.   A kerethez    csatlakoztak    új    játékosok    is.    Folmer    Krisztián    Csornáról, Solymos   Zoltán   a   BKV-tól,   Huszárik   Zsolt,   Kiss   Károly,   Szatmári   Zoltán, Katona   Attila    Tatabányáról,    Takács    Zoltán   Ausztriából,    Kovács    István Dorogról érkezett hozzánk. Kiss,   Katona,   Takács   azonban   még   a   holnapi   találkozón   nem   léphetnek pályára. A mérkőzés a Bozsik stadionban lesz megtartva 14:00-kor ! Hajrá Komárom !